Niedziela, 4-go Czerwca 2023r. Karola, Kwiryny, Gościmiła, Franciszka, Dacjusza  » SMS     » POCZTÓWKA 
  


Witamy w serwisie poświęconym szeroko rozumianej przedsiębiorczości, znajdą w nim Państwo informacje podzielone na kilka działów:

 baza firm: znajduje się tu spis firm działających na terenie miasta i gminy. Dział ten można uzupełniać on-line. Jeżeli nie znaleźli Państwo w bazie swojej firmy proszę wypełnić formularz zgłoszeniowy. Usługa utrzymania informacji o podmiocie gospodarczym lub instytucji jest całkowicie bezpłatna.

 rynek pracy: znajdują się tu informacje nt. ofert pracy publikowanych przez Powiatowy Urząd Pracy. W dziale tym można również dodawać swoją ofertę "szukam pracy", "dam pracę".

 podatki: w dziale tym przygotowanym specjalnie dla inwestorów znajdują się informacje o lokalnych podatkach, opłatach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, informacje na temat możliwych ulg i zwolnień stosowanych przez samorząd lokalny.

 szkolenia, pożyczki, dotacje: dział przygotowany we współpracy z Fundacją Rozwoju Regionu Rabka. Celem Fundacji jest prowadzenie działalności na rzecz wszechstronnego rozwoju regionu Rabki, wspieranie organizacyjne regionalnych inicjatyw społeczno-gospodarczych, popieranie wszelkich inicjatyw zmierzających do powstawania małych przedsiębiorstw i pomoc dla istniejących, inicjowanie, dofinansowanie i prowadzenie działalności w zakresie kultury, oświaty, turystyki, sportu i rekreacji zmierzającej do rozwoju Regionu. FRRR udziela niskooprocentowanych pożyczek, prowadzi doradztwo oraz pomaga w nawiązaniu kontaktów gospodarczych.

   w przypadku stwierdzenia niepełnych lub błędnych informacji w serwisie prosimy o niezwłoczne powiadomienie.


napisz do nas        panel administracyjny

Krzysztof Dudek